Průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata

Vrata ve značkové kvalitě Hörmann

Sekční vrata se otevírají svisle, a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají naplocho pod stropem, svisle nad otvorem nebo podle sklonu střechy. Vrata někdy tvoří velkou část obvodového pláště průmyslových budov. Představují tak enormní potenciál energetických úspor.

Rychloběžná vrata

Vrata ve značkové kvalitě Hörmann

Rychloběžná vrata se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, zlepšení klimatu v místnostech a k úspoře energie.  Vertikálně i horizontálně otevíratelná transparentní vrata s flexibilním pláštěm, také v kombinaci se sekčními a rolovacími vraty. Výkonná a na údržbu nenáročná.

Rolovací vrata

Vrata ve značkové kvalitě Hörmann

Díky své jednoduché konstrukci s minimem komponent jsou rolovací vrata mimořádně hospodárná a robustní. V závislosti na požadavcích můžete volit různé varianty plášťů a vybavení. Zvláště hospodárné řešení pro vstupy do hal s nízkou otevírací frekvencí nabízejí rolovací vrata SB s inovativní technikou tažných pružin.

Skládací vrata

Vrata ve značkové kvalitě Hörmann

Průmyslová skládací vrata od společnosti Hörmann jsou zvláště vhodná pro haly s malou výškou překladu. Mimo to také tam, kde statika haly nepřipouští dodatečné zatížení střechy. Skládací vrata Hörmann Falttore se dodávají až do šířky 14 m a výšky 7 m. Vykazují velmi dobré hodnoty tepelné izolace.

Bílkova 468/9
390 02 Tábor

T: +420 381 254 374
M: +420 602 470 019

© 2018 Jana Janů s.r.o.