Plastové clony a kyvná vrata

Plastové clony

Přehrazení z měkčeného PVC jsou trvale pružná, jsou vhodná pro umístění do většiny moderních provozů. Pozitivně zde ovlivňují teplo, světlo i pracovní pohodu. Fungují pro rychlé průchody pracovníků i pro průjezdy těžké techniky bez nutnosti manipulace s vraty či dveřmi.

Lamelové clony nejsou rozměrově omezeny, lze je použít až do výšky 8m. V případě potřeb lze výrobek demontovat a použít do jiného (stejně velkého či menšího) otvoru. Výměna poškozených lamel je snadná. Standardní clony se vyrábí z průhledných lamel a jsou použitelné pro rozmezí -35°C až +60°C s výjimkou mrazíren. Mrazírenské clony se využívají od +5°C do -45°C. Atypické clony jsou vhodné například do svařovacích boxů, kde se díky tmavému odstínu s UV filtrem zabraňuje pronikání nebezpečných ultrafialových paprsků. Clony lze dodat i jako pojízdné s odsunem do boku vrat.

Kyvná vrata

Kyvná vrata se dodávají v provedení pro lehký i těžký provoz. Výhodou je zejména úspora tepla ve skladech, obchodech, expedicích, úspora energie v chladicích a mrazírenských boxech. Rovněž je lze využít pro přepažení v potravinářských provozech a docílit tak větší hygienu práce.

Dle typu jsou určena pro průchody lidí nebo průjezdy mechanizace. V provedení pro těžký provoz jsou instalovány německé kyvné zavírače značky HAWGOOD, které mj. zaručují velkou stabilitu v zavřeném stavu, možnost aretace v otevřené poloze 90° a větší tepelnou úsporu díky rychlému zavírání.

Výhodou při montáži těchto stěn je, že není třeba narušovat podlahové krytiny. Podrobnější informace a případně i kompletní katalog získáte v naší prodejně.

Bílkova 468/9
390 02 Tábor

T: +420 381 254 374
M: +420 602 470 019

© 2018 Jana Janů s.r.o.